Month: February 2021

SITUATA NGA VIRUSI DHE NJË KËRKESË PUBLIKE PËR KRYEMINISTRIN

Sindikata e Futbollistëve Profesionistë Shqiptarë e shqetësuar për situatën që po kalon vendi për shkak të pandemisë globale të shkaktuar nga virusi COVID-19 i drejton sot një kërkesë publike Kryeministrit të vendit z.Edi Rama .Z.Kryeministër pa dashur që të bëhemi pjesë e debateve politike të momentit, kërkojmë nga ana juaj që në proçesin e vaksinimit …

SITUATA NGA VIRUSI DHE NJË KËRKESË PUBLIKE PËR KRYEMINISTRIN Read More »

en_USEnglish